PRZEDSTAWICIELSTWO FIRMY WENZEL W POLSCE
Drodzy Klienci!

Wenzel Prazision GmbH została założona w roku 1968 przez Wernera Wenzla. Od tego czasu firma Wenzel rozwinęła się do jednego z najbardziej liczących się na świecie producentów urządzeń pomiarowych. Przedsiębiorstwo posiada 17 filii na całym świecie i dysponuje siecią partnerów handlowych i serwisowych w ponad 50 krajach. Grupa Wenzel zatrudnia około 600 pracowników. WENZEL oferuje pełną paletę produktów z grupy maszyn współrzędnościowych jak również oprogramowanie. W ofercie naszych usług znajduje się: serwis, naprawy i przeglądy maszyn pomiarowych. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia i seminaria na temat technik pomiarowych oraz systemów jakości. Bogata paleta produktów obejmuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinach: współrzędnościowa technika pomiarowa, pomiary kół zębatych, tomografia komputerowa, szybkie pomiary optyczne jak również inżynieria odwrotna. Nasi główni odbiorcy to kl ienci pochodzący z przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn oraz przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Cel szkolenia:
Nowe normy dotyczące błędów kształtu i położenia wg norm ISO oraz ASME wymagają przełożenia na technikę współrzędnościową. Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników praktycznej wiedzy w temacie interpretacji i zrozumienia tego specyficznego języka i zastosowania jej przy pomiarach i raportowaniu na maszynach pomiarowych. W planie szkolenia ujęte jest kilkadziesiąt przykładów ze standardu ISO jak i ASME przedstawionych w formie wykładów jak i warsztatów. Szkolenie w wielu punktach odnosi się do konwencjonalnej jak i współrzędnościowej techniki pomiarowej. Prowadzący szkolenie:
Metrolodzy, programiści/operatorzy CMM, mający na swoim koncie wykonanie ponad kilkuset programów pomiarowych. Będą to osoby odpowiedzialne za sprawdzanie detali na poziomie nowych uruchomień, zatwierdzaniem raportów wymiarowych, opiniowaniem i zatwierdzaniem nowych rysunków pod względem poprawności zastosowania wymiarowania i tolerowania geometrycznego oraz możliwości wykonania.
Zgłoszenia oraz zapytania odnośnie Seminarium proszę kierować do:

Tomasz KĘDZIERSKI
T: +48 604 976 200
tomasz.kedzierski@wenzel-group.com
Serdecznie zapraszamy,
WENZEL Group   
dr inż.
Tomasz Kędzierski
T: +48 604 976 200
tomasz.kedzierski@wenzel-group.com
dr inż.
Łukasz Mądry
T: +48 604 976 300
lukasz.madry@wenzel-group.com


Nach oben Seite drucken Seite versenden Zurück

Kontakt

Newsletter Rejestracja

Hotline
+48 604 976 300
Aktualności
08.11.2017
WENZEL wins inspect award 2018 More