PRZEDSTAWICIELSTWO FIRMY WENZEL W POLSCE
Drodzy Klienci!

Wenzel Prazision GmbH została założona w roku 1968 przez Wernera Wenzla. Od tego czasu firma Wenzel rozwinęła się do jednego z najbardziej liczących się na świecie producentów urządzeń pomiarowych. Przedsiębiorstwo posiada 17 filii na całym świecie i dysponuje siecią partnerów handlowych i serwisowych w ponad 50 krajach. Grupa Wenzel zatrudnia około 600 pracowników. WENZEL oferuje pełną paletę produktów z grupy maszyn współrzędnościowych jak również oprogramowanie. W ofercie naszych usług znajduje się: serwis, naprawy i przeglądy maszyn pomiarowych. Naszą ofertę uzupełniają szkolenia i seminaria na temat technik pomiarowych oraz systemów jakości. Bogata paleta produktów obejmuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinach: współrzędnościowa technika pomiarowa, pomiary kół zębatych, tomografia komputerowa, szybkie pomiary optyczne jak również inżynieria odwrotna. Nasi główni odbiorcy to kl ienci pochodzący z przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn oraz przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Cel szkolenia:
Nowe normy dotyczące błędów kształtu i położenia wg norm ISO oraz ASME wymagają przełożenia na technikę współrzędnościową. Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników praktycznej wiedzy w temacie interpretacji i zrozumienia tego specyficznego języka i zastosowania jej przy pomiarach i raportowaniu na maszynach pomiarowych. W planie szkolenia ujęte jest kilkadziesiąt przykładów ze standardu ISO jak i ASME przedstawionych w formie wykładów jak i warsztatów. Szkolenie w wielu punktach odnosi się do konwencjonalnej jak i współrzędnościowej techniki pomiarowej. Prowadzący szkolenie:
Metrolodzy, programiści/operatorzy CMM, mający na swoim koncie wykonanie ponad kilkuset programów pomiarowych. Będą to osoby odpowiedzialne za sprawdzanie detali na poziomie nowych uruchomień, zatwierdzaniem raportów wymiarowych, opiniowaniem i zatwierdzaniem nowych rysunków pod względem poprawności zastosowania wymiarowania i tolerowania geometrycznego oraz możliwości wykonania.
Zgłoszenia oraz zapytania odnośnie Seminarium proszę kierować do:

Tomasz KĘDZIERSKI
T: +48 604 976 200
tomasz.kedzierski@wenzel-group.com
Serdecznie zapraszamy,
WENZEL Group   
dr inż.
Tomasz Kędzierski
T: +48 604 976 200
tomasz.kedzierski@wenzel-group.com
dr inż.
Łukasz Mądry
T: +48 604 976 300
lukasz.madry@wenzel-group.com


Nach oben Seite drucken Seite versenden Zurück

Kontakt

Newsletter Rejestracja

Hotline
+48 604 976 300
Aktualności
21.06.2017
Official Inauguration Ceremony at the China Jiliang University More
01.06.2017
The New ‚WENZEL Metrology World‘ is Online More
24.05.2017
WENZEL continues growth and expands its location in India More
23.05.2017
PQP – WENZEL Partner Qualification Program More
19.05.2017
WENZEL Intelligent Machine Interface (IMI) More